Světový pohár v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*W Olomouc 2019

Do finále Světového poháru se kvalifikují jezdci z celého světa z 16 lig (Centrální Evropa a Severní Amerika mají ještě Severní a Jižní sub-ligu). Do finále, které se pro sezónu 2018/2019 uskuteční 3. - 7. 4. 2019 ve švédském Göteborgu, se kvalifikuje pouze omezený počet jezdců z každé ligy, nejvíce jich je ze západoevropské, celkem 18 jezdců, přičemž z naší Centrální evropské ligy je ve finále místo pro tři jezdce. Česká republika spadá do Severní sub-ligy Centrální evropské ligy, ze které deset nejlepších jezdců postoupí do březnového finále Centrální evropské v polské Varšavě. Do světového finále se ve Varšavě kvalifikují tři nejlepší jezdci.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Equine Sport Center Olomouc

LAZECKÁ 576/81, 779 00 OLOMOUC

Dějištěm CSI***W Olomouc je již pošesté jeden z nejmodernějších a nejlépe vybavených jezdeckých areálů ve střední Evropě - Equine Sport Center Olomouc.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Přijeď te se podívat na Světový pohár!

Přijeďte se podívat na parkur světové úrovně a prožijte nezapomenutelný víkend v prostředí historické Olomouce. Nasajte závodní atmosféru jezdeckého setkání světového rozměru! Vstup je již tradičně zdarma.

VÍCE INFORMACÍ