AKTUALITY

V Olomouci odstartovala soutěž C-E-T o účast v GCT

Barbora Tomanová

Czech Equestrian Team vypsal soutěž pro jezdce do 25 let o účast na závodech CSI1* nebo CSI2* při jednom z kol Global Champions Tour v roce 2018. První bodovaná klání proběhla při CSI v Olomouci a v čele žebříčku je Barbora Tomanová. [VÍCE ZDE]

Publikováno 25.07.2017

Finále Silver Tour CSI Olomouc pro Koziarowského

Jaroslaw Koziarowski

Posledním vítězem závodů J&T Banka CSI3*W Olomouc se stal Jaroslaw Koziarowski na koni Chenet, který za sebou nechal na medailových pozicích dvojici českých jezdců – Zuzanu Zelinkovou s klisnou Evitou R a Jiřího Hrušku s Oridou-M. [VÍCE ZDE]

Juniorská GP v Olomouci na CSI pro Polku Lehmann

Dalia Lehmann

Během nedělního dne 25. června byla v rámci mezinárodních závodů CSI v Olomouci pro juniory připravena také závěrečná Grand Prix. Po rozeskakování se nakonec z vítězství radovala polská jezdkyně Dalia Lehmann, která porazila další umístěné Češky. [VÍCE ZDE]

Finále Gold Tour na CSI Olomouc pro Němku Sprehe

Jörne Sprehe

CSI v Olomouci vrcholí v neděli 25. června a o úvod dne se postarala finálová soutěž Gold Tour na parkuru 150 centimetrů vysokém. V rozeskakování nikdo nestačil na německou reprezentantku Jörne Sprehe s koněm Clueso 5 z Německa. [VÍCE ZDE]

Aleš Opatrný vítězem Grand Prix CSI-W v Olomouci

Aleš Opatrný

Aleš Opatrný se opět zapsal tučným písmem do historie českého jezdectví. V neděli 25. června se mu v náročné konkurenci podařilo s Dimarem V D Looise Heide vyhrát Grand Prix J&T Banka CSI3*W Olomouc, která je součástí Světového poháru. [VÍCE ZDE]

Nedělní zpravodaj CSI Olomouc 2017

Na každý soutěžní den mezinárodních skokových závodů J&T Banka CSI3*W Olomouc 2017 pro vás pořadatelé přichystali informační zpravodaj, ve kterém se dozvíte aktuální zprávy o tomto jezdeckém mítinku. Přečtěte si vydání pro neděli 25. června! [VÍCE ZDE]

Sobotní vrcholy CSI Olomouc pro Garciu a Andersson

Juan Carlos Garcia

Třetí závodní den mezinárodních skokových závodů CSI v Olomouci přinesl dvě důležité soutěže. V sobotu 24. června se nejprve z vítězství ve finále EY-Cupu radovala Švédka Antonia Andersson, posléze zvítězil v Diamond Tour Juan Carlos Garcia z Itálie. [VÍCE ZDE]

Finále mladých koní na CSI Olomouc pro Papouška

Kamil Papoušek

V podvečer třetího závodního dne zněla olomouckým areálem potřetí během mezinárodních závodů J&T Banka CSI3*W Olomouc česká hymna. Zasloužil se o ni Kamil Papoušek s mladým sedmiletým koněm Cartano K, když zvítězil ve finále Youngster Tour. [VÍCE ZDE]

Garcia vítězem druhé Diamond Tour při CSI Olomouc

Nejtěžší soutěží sobotního dne 24. června byla J&T Banka CSI3*W Olomouc Diamond Tour, jedoucí se jako Cena města Olomouce. V dvoukolové soutěži se nakonec díky skvělému výkonu v druhém kole radoval z vítězství italský jezdec Juan Carlos Garcia. [VÍCE ZDE]

Olomoucké finále EY-Cupu pro Švédku Andersson

Antonia Andersson

Prvním vrcholem sobotního dne 24. června byla na CSI v Olomouci finálová soutěž EY Cup Grand Prix, Cena Czech Equestrian Teamu. Po rozeskakování jedenácti dvojic se nakonec z první příčky po skvělé jízdě radovala Švédka Antonia Andersson. [VÍCE ZDE]